Bussiness, News, Politics and More

Scottie Scheffler saavutas pärast Players Championshipi võitu tagasi esikoha

0

13. märts (UPI) – Scottie Scheffler võitis mängijate meistrivõistlustel võidu eest 4,5 miljonit dollarit, vaid saavutas võiduga TPC Sawgrassil ka golfi ametliku maailma edetabelis esikoha.

Scheffler kaardistas 3-alla 69-aastase ja saavutas 17-aastase vanuse, et võita mängijate meistritiitli pühapäeval TPC Sawgrassis Ponte Vedra Beachis, Fla.

“Mängisin terve nädala väga hästi, väga kindlalt,” ütles Scheffler ajakirjanikele. “Mul oli nädala jooksul aegu, kus ma ei tundnud, et oleksin kõikuma löönud või mängisin 100%, siis lihtsalt ootasin ja valisin oma hetked.

“Õnneks läks mul igas voorus spurtides üsna palav.”

Maailma esinumbrina turniirile sisenenud Jon Rahm jäi turniiri esimese 18 raja kaudu alla, kuid loobus reedel kõhuhaiguse tõttu. Ta libises nr 2 peale.

Scheffler sai TPC Sawgrassis 4-alla 68-aastase ja oli viiendal neljapäeval viigis. Chad Ramey oli esimese 18 auguga 8-st allapoole ja hoidis 1-löögilist edu Collin Morikawa ees.

Scheffler sai reedeses teises voorus 3-alla 69-aastase meeskonna. Seejärel tulistas ta laupäeval 7-alla 65-aastased, et tõusta üldarvestuses 14-aastastele alla, et pääseda viimasesse vooru väljakul kahetaktilise edumaaga.

Scheffler saavutas pühapäeval staadioniväljakul kuus oma esimesest seitsmest rajast. Ta kraasis bogey nr 3, kuid linnukesega nr 8 ja 9 pöördes 1-alla 35.

Seejärel tulistas Scheffler kolm järjestikust birdie’t numbritega 10, 11 ja 12. Ta kraasis bogey 15. punktil, kuid saavutas viimase kuuest august viis partei.

Teisel kohal saavutanud Tyrrell Hatton tegi pühapäeval tugeva rünnaku, seitsmel viimasest üheksast rajast birdies, kuid ei suutnud Scheffleri tabamiseks õigel ajal vahet vähendada. Ta lõpetas Schefflerile viis lööki tagasi.

9. Viktor Hovland, 24. Tom Hoge ja 20. Hideki Matsuyama lõpetasid esiviisiku.

Nr. 4 Patrick Cantlay, nr 7 Xander Schauffele lõpetas jagatuna 19. kohal. Nr 6 Max Homa jagas 6. koha. Nr 8 Will Zalatoris sai 73. koha. Nr 10 Justin Thomas jagas 60. koha.

Nr 3 Rory McIlroy jättis kolmanda ringi lõike vahele.

2023. aasta Valspari meistrivõistlused on PGA Touri kava järgmine turniir. See turniir toimub neljapäevast pühapäevani Innisbrook Resortis Palm Harboris, Fla.

Denial of responsibility! pacificpinesrv.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.